2239 / 08.09.2017

TABEL NOMINAL CU PERSONALUL ANGAJAT ÎN ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR 179 ÎN ANUL ȘCOLAR 2017-2018

 

COMPARTIMENT

Disciplina de incadrare conform Centralizatoru-lui valabil

2016-2017

 

Numele si prenumele   

1

PERSONAL DE CONDUCERE

DIRECTOR

 

GHEORGHE NICOLAE

2

DIRECTOR ADJUNCT

 

VASILE ELENA

3

SECRETAR ȘEF

 

UNGUREANU KARYNA SIMONA

1

 

INVATATOR (IN LIMBA ROMANA)

PA

PETRACHE ELENA

2

INVATATOR (IN LIMBA ROMANA)

PB

PALKO GABRIELA

3

INVATATOR (IN LIMBA ROMANA)

PC

PĂUN DANIELA

4

INVATATOR (IN LIMBA ROMANA)

PD

ZAMFIR AURORA

5

INVATATOR (IN LIMBA ROMANA)

PE

ȘERBAN ANDREEA NICOLETA

6

INVATATOR (IN LIMBA ROMANA)

PF

CÎRCIUVOIANU ALINA DANIELA

7

INVATATOR (IN LIMBA ROMANA)

IA

REVENT OANA

8

INVATATOR (IN LIMBA ROMANA)

IB

PALADI LENUTA

9

INVATATOR (IN LIMBA ROMANA)

IC

DRAGOMIR ROXANA

10

INVATATOR (IN LIMBA ROMANA)

ID

GROSU IONICA FELICIA

11

INVATATOR (IN LIMBA ROMANA)

IE

GRECU RODICA

12

INVATATOR (IN LIMBA ROMANA)

IF

NEAGU CRISTINA

13

INVATATOR (IN LIMBA ROMANA)

IG

VLAD ROXANA ALEXANDRA

14

INVATATOR (IN LIMBA ROMANA)

IH

CĂLIN ELIZA

15

INVATATOR (IN LIMBA ROMANA)

2A

MAȘALA MIHAELA

16

INVATATOR (IN LIMBA ROMANA)

2B

CIURARU SIMONA

17

INVATATOR (IN LIMBA ROMANA)

2C

NISTOR CRISTINA ANDREEA

18

INVATATOR (IN LIMBA ROMANA)

2D

ENE MIRELA

19

INVATATOR (IN LIMBA ROMANA)

2E

COSTACHE MONICA  

20

INVATATOR (IN LIMBA ROMANA)

3A

TOADER LIVIA ROXANA

21

INVATATOR (IN LIMBA ROMANA)

3B

MAGARGIU MARIANA MIRELA

22

INVATATOR (IN LIMBA ROMANA)

3C

SECĂTUREANU CARMEN

23

INVATATOR (IN LIMBA ROMANA)

3D

NEDELEA ELENA

24

INVATATOR (IN LIMBA ROMANA)

3E

CIURLEA  RALUCA

25

INVATATOR (IN LIMBA ROMANA)

3F

BALASCAU IULIANA

26

INVATATOR (IN LIMBA ROMANA)

4A

STOICA GEORGIANA MADALINA

27

INVATATOR (IN LIMBA ROMANA)

4B

VURTEJANU ELENA

28

INVATATOR (IN LIMBA ROMANA)

4C

NISTOR CRISTINA

29

INVATATOR (IN LIMBA ROMANA)

4D

DOBRE SIMONA MIHAELA

30

INVATATOR (IN LIMBA ROMANA)

4E

SAVESCU DANIELA

31

LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ

5D

STANCU CRISTINA

32

LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ

7D

MURZEA MIHAELA

33

LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ

8C

NICULESCU IULIANA

34

LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ

 

BĂDECI MIHAELA

35

LIMBA LATINĂ

8C

NICULESCU IULIANA

36

LIMBA GERMANĂ

 

GHITA CRISTINA

37

LIMBA GERMANĂ

8E

STATE CAMELIA

 

38

 

LIMBA GERMANĂ

 

CHIRIAC MONICA

39

LIMBA GERMANĂ

 

ȘELARU GABRIELA

40

LIMBA ENGLEZĂ

6C

STANCIU OANA RALUCA

41

LIMBA ENGLEZĂ

 

OLINEC GABRIELA

42

LIMBA ENGLEZĂ

6B

STANCU CRISTINA ALEXANDRA

43

LIMBA ENGLEZĂ

 

CHIRA MANUELA

44

LIMBA FRANCEZĂ

 

MĂNDĂȘESCU RADU AURELIU

45

MATEMATICĂ

 

GHEORGHE NICOLAE

46

MATEMATICĂ

7A

ȘTEFĂNESCU SAVIANA

47

MATEMATICĂ

5C

PĂTRU CERASELA LUMINIȚA

48

MATEMATICĂ

 

ANDRIEȘ DANIELA

49

MATEMATICĂ

 

NEGREA ELENA MIHAELA

50

FIZICĂ

8B

BOGHIU GENOVEVA

51

FIZICĂ

 

SÎRMON MIHAELA

52

INFORMATICĂ ȘI TIC

 

MOGA SUNITA

53

CHIMIE

6D

NEDELCU CARMEN STELIANA

54

BIOLOGIE

7C

IONESCU DANA

55

BIOLOGIE

 

ION VIORICA

56

GEOGRAFIE

 

VASILE ELENA

57

GEOGRAFIE

 

TUDOSE IONUȚ

58

GEOGRAFIE

 

LAZĂR IANCU

59

ISTORIE

8D

LAZĂR SILVIA

60

ISTORIE

 

POPA GABRIELA ELENA

61

CULTURĂ CIVICA

 

GHIMPE FLORENTINA IULIA

62

CULTURĂ CIVICA

5B

GĂMULESCU ALEXANDRA

63

EDUCAȚIE SOCIALĂ (GÂNDIRE CRITICĂ ȘI DREPTURILE COPILULUI)

 

GĂMULESCU ALEXANDRA

64

RELIGIE ORTODOXĂ

 

RĂDUȚĂ IONUȚ DANIEL

65

RELIGIE ORTODOXĂ

5A

ONUȚU FLORIN CONSTANTIN

66

EDUCAȚIE PLASTICĂ

6E

MIHAI LAURA ANIȘOARA

67

EDUCAȚIE MUZICALĂ

8A

NEAGOE  FLORENTINA

68

EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT

 

TUDOR ADRIAN

69

EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT

 

MANGEAC ELENA DANA

70

EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT

 

COSTACHE ALINA

71

EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT

7B

SOPA SABIN IOAN

72

EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT

 

IOSIFESCU IONUȚ

73

EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT

 

MOISA IONUȚ

74

EDUCAȚIE TEHNOLOGICĂ

6A

ABEL MARIA

1

PERSONAL DIDACTIC AUXILIAR

Administrator de patrimoniu

 

ENACHE FLORENTINA

2

Administrator financiar

 

UNGUREANU KARYNA SIMONA

3

Informatician

 

MIHAI STELA

4

Bibliotecar

 

NICULAE ELENA

1

PERSONAL NEDIDACTIC

Îngrijitor

 

MATEI LUCIA

2

Îngrijitor

 

POPOVICI PETRA

3

Îngrijitor

 

MARGHIDAN CRISTINA

4

Îngrijitor

 

COJOCARU DANIELA

5

Îngrijitor

 

ANGHEL FLORICA

6

Îngrijitor

 

UNGURITU TATIANA

7

Paznic

 

ANTONESCU MIREL

8

Paznic

 

LICOIU MARIAN

9

Mecanic- fochist

 

ȚĂNDĂRICĂ MARCEL

         

COLABORATORI

1

 

Medic stomatolog

 

NEGRESCU DORINA

2

Consilier psihopedagog

 

GHIMPE FLORENTINA IULIA

3

 

Logoped

 

ȘPAC ELENA

4

Asistent medical

 

ȘUȘURINCĂ  MIHAELA